• ru
 • de
 • gb
Aktualnie jesteś: Strona główna » Materiały budowlane, Górnictwo i kopalnictwo » Kopalnia Łupka Szarogłazowego i Brązowego Księżyce
Kopalnia Łupka Szarogłazowego i Brązowego Księżyce
Księżyce 55-340 Damianowo
888307030 marketing@dksm.pl

Informacje o firmie

Kopalnia Łupka Szarogłazowego i Brązowego Księżyce

Branże w których działa firma

Materiały budowlane Górnictwo i kopalnictwo

Adres i dane kontaktowe:

dolnośląskie
Księżyce
55-340 Damianowo
tel. 888307030

Strona internetowa:

http://http://kopalnia-ksiezyce.pl (0/10)

Pagerank:

0

 

 



Poleć na:          


 • Poleć firmę:




  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:





 • Zgłoś błąd:




Opis firmy

 

Kopalnia Łupka Księżyce ma siedzibę w województwie dolnośląskim. Współpracuje jednak ze składami kamienia i hurtowniami kamienia na terenie całej Polski i poza jej granicami. Głównym surowcem kopalni jest łupek. To kamień naturalny, ozdobny. Kopalnia ma w ofercie zarówno kamień surowy, sprzedawany luzem oraz przerobiony w postaci gotowych produktów, który można nabyć w workach big -bag i na paletach. Asortyment kopalni to kamień murowy, elewacyjny, kamień do gabionów, kora łupkowa, kamień skalniakowy, kamień na elewację, czy też kamień na ścieżki ogrodowe. Łupek ten doskonale nadaje się na różnego rodzaju murki oporowe, a płytki elewacyjne świetnie wyglądają na ścianie budynku.

Kosze gabionowe wypełniane kamieniem do gabionów są coraz bardziej popularne. Ogrodzenie gabionowe to świetna alternatywa dla ogrodzenia terenu wokół domu, czy firmy.

Łupek z Kopalni Księżyce idealnie nadaje się do ogrodowych aranżacji. Z powodzeniem wykorzystywany jest tutaj kamień na ścieżki ogrodowe, a średnia czy drobna kora kamienna pełni rolę kruszywa ozdobnego. Świetnie komponuje się wśród roślinności. Łupek wykorzystywany jest również jako kamień na kaskady, oczka wodne, czy skalniaki. Naturalny kamień księżycowy używany jest również do wykonania grillów ogrodowych. Grille z kamienia są trwałe i solidnie wyglądają. Na podjazdy czy tarasy można wykorzystać kamień wielkopłytowy łupany.

Łupek szarogłazowy jest materiałem twardym i trwałym, o świetnych właściwościach. Naturalny księżycowy łupek to świetna inwestycja. 

 

 

Galeria

Kopalnia Łupka Szarogłazowego i Brązowego Księżyce
Kopalnia Łupka Szarogłazowego i Brązowego Księżyce
Kopalnia Łupka Szarogłazowego i Brązowego Księżyce
Kopalnia Łupka Szarogłazowego i Brązowego Księżyce

Mapa dojazdu

Określ moją lokalizację wyświetl większą mapę

szukaj

Reklama

reklama